Nasz maluch skończył 7 miesięcy. Pobudki nocne się unormowały (mamy już tylko jedną!). Unormowały się też drzemki w ciągu dnia (mamy tylko jedną!). Reszta to aktywna zabawa,  nauka raczkowania i obserwowanie starszego brata. Zresztą zobaczcie sami. Dzisiaj pokazujemy Wam nasz wczorajszy dzień.

Pobudka o 7.00 to już norma, jednak leżakujemy zawsze około 30 minut i czekamy, aż starszy brat się obudzi.DSC_0396Później ubieranie i śniadanie.DSC_0416 DSC_0423Dla dzieci była kasza jaglana z jabłkiem, a dla rodziców pancake’sy z syropem klonowym, żurawiną i orzechami. Po śniadaniu czas na grudniowy rytuał: otwieranie pudełeczka z kalendarza adwentowego. DSC_0445Później był szybki spacer. spacer2 spacerPo nim Gnomek poszedł na drzemkę a maluch dekorował ze mną dom. Już czuć świąteczną atmosferę.DSC_0457 DSC_0470Po obiedzie jechaliśmy na zajęcia z piłki nożnej. Zobaczcie jak maluch kibicuje bratu:

DSC_0629 DSC_0672 pilkaPo powrocie do domu, była już tylko chwila zabawy i Gnomki poszły spać.

DSC_0737 DSC_0752

Oprócz chłopców na zdjęciach jest też miś. Miś ma na imię Franio. Ma czarne oczy i czarny szalik. To ukochany miś naszego Frania. Został ręcznie wykonany na szydełku i jest najpiękniejszym misiem jakiego widziałam. Zrobiła go Ola, która tworzy szydełkowce jako marka Alegorma.  Miś Franio, tak jak wszystkie inne produkty Alegormy jest wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, ma antyalergiczne wypełnienie i jest po prostu nie do zdarcia. U nas używany jest jako przytulanka i gryzak, więc był prany już kilkanaście razy (w pralce!).  W  ofercie Alegormy znajdziecie tylko autorskie projekty, za które Ola otrzymała znak najwyższej jakości dla wyrobów hand- made:  Polskie Rękodzieło.  Śliczne szydełkowce robione ręcznie przez Olę możecie obejrzeć na jej Instagramie, Facebooku lub bezpośrednio na jej stronie internetowej.

A teraz mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania  są szydełkowce Alegorma. Zapraszamy na nasz profil na Instagramie KLIK – tam znajdziecie wszystkie szczegóły!

Wpis powstał przy współpracy z marką ALEGORMA

Lubię to!
0